Bouwhuiscafé 4 oktober Pecha Kucha Battle 20.00 ACECgebouw

Een presentatiewedstrijd tussen een aantal architecten uit de Stedendriehoek in de vorm van een Pecha Kucha. Dat houdt in dat elke presentatie niet meer dan 20 sheets mag bevatten en niet langer dan 20 seconden per sheer mag duren. Elke spreker heeft maximaal 6 minuten en 40 seconden de tijd om zijn/haar statement te maken over welke (landschaps)architectuur of stedenbouw een bijdrage levert aan de ruimtelijke kwaliteit van Apeldoorn. De strijd gaat tussen:

- GSG Architecten

- FARO Architecten

- Witteveen Architecten

- Het Architectenhuis

- BAS bureau voor Architectuur

- Architectenburo Vorm3

Een jury bestaande uit Ed van Gent (stedenbouwkundige), Peter Koburg (directeur de Woonmensen) en Willem de Groot (architect) beoordeelt welke drie beste presentatoren een Pecha Kucha mogen geven tijdens de Nacht van de Architectuur op 25 november 2011.

Sponsor van het Bouwhuiscafé is de Woonmensen

Toegang: gratis

Locatie: ACECgebouw, Roggestraat 44, Apeldoorn

Tijd: 20.00 – 22.00 uur

 

Architectuur in de binnenstad

Lezingen/Debat nieuwe plannen Centraal Beheer Achmea 15 november 2011

Bouwhuis organiseert samen met de BNA en de eigenaar van het  Centraal Beheer Achmea gebouw, TCN Property’s,  op 15 november a.s. een avond over nieuwe plannen voor het beroemde Hertzberger gebouw.  Aan het woord komen Rudy Stroink van TCN, Herman… (lees verder)

Lichtexperiment in Hofstraat

Veel belangstelling voor Lichtexperiment Hofstraat 12 november
Lichtontwerpers hebben in opdracht van architectuurcentrum Bouwhuis afgelopen vrijdagavond 12 november 9 lichtplannen uitgevoerd verspreid over de Hofstraat vanaf het Kadaster, de Kanaalstraat Noord tot aan het ‘potlood’ (Koningshaven). Terugkerende verlichte bakens… (lees verder)

Nieuwe ontwerpplannen Caterplein

Bouwhuiscafé dinsdag 11 mei 2010 17.00 – 19.00 uur

Centrum voor Beeldende Kunst Apeldoorn, Roggestraat 44

debat thema:  nieuwe ontwerpplannen voor het Caterplein: exit skihutten!

Tijdens de nacht van de architectuur 2006 heeft Bouwhuis aan de architecten Oliver Thill van… (lees verder)