Nieuwe bestuursleden Bouwhuis
Bouwhuis heeft het bestuur versterkt met twee nieuwe leden , de heren Peter Koburg, directeur de Woonmensen en Ed van Gent, stedenbouwkundige bij het Oversticht.
Recente artikelen
Recentste berichten
- 15-05Wethouder Johan Kruithof opent stadslandbouwproject Stationsplein
- 15-05Bouwhuiscafé dinsdag 5 juni 20.00: Einduitslag Smaaktest Apeldoorn
- 17-04Bouwhuiscafé 8 mei 20.00 uur ACECgebouw: Presentatie en debat over zinnig en onzinnig vormgeven van de openbare ruimte
- 03-04Stadslandbouwproject verplaatst van Bakkenesterrein naar Stationsplein
Agenda
Agenda
- 25-11:
- 03-04:
- 05-06:
- 06-06:
Architectuur in de binnenstad
Bouwhuis organiseert samen met de BNA en de eigenaar van het Centraal Beheer Achmea gebouw, TCN Property’s, op 15 november a.s. een avond over nieuwe plannen voor het beroemde Hertzberger gebouw. Aan het woord komen Rudy Stroink van TCN, Herman… (lees verder)
Veel belangstelling voor Lichtexperiment Hofstraat 12 november
Lichtontwerpers hebben in opdracht van architectuurcentrum Bouwhuis afgelopen vrijdagavond 12 november 9 lichtplannen uitgevoerd verspreid over de Hofstraat vanaf het Kadaster, de Kanaalstraat Noord tot aan het ‘potlood’ (Koningshaven). Terugkerende verlichte bakens… (lees verder)
Bouwhuiscafé dinsdag 11 mei 2010 17.00 – 19.00 uur
Centrum voor Beeldende Kunst Apeldoorn, Roggestraat 44
debat thema: nieuwe ontwerpplannen voor het Caterplein: exit skihutten!
Tijdens de nacht van de architectuur 2006 heeft Bouwhuis aan de architecten Oliver Thill van… (lees verder)